Ako sa zbaviť nechcených energetických napojení.

04.06.2020

Myslím, že každý jeden vo svojom živote už cítil ako keby bol zabrzdený, chcete sa pohnúť dopredu a je jedno koľko krokov spravíte stojíte na jednom mieste. Niekedy je potrebné správne načasovanie, niekedy aby človek dospel a niekedy preto lebo ste si sám alebo niekto na vás použil energetické háčiky (prekliatia , zlo želania, prísahy, sľuby, želania...), ktoré teraz už nemajú nič spoločné z terajším stavom, ale stále trvajú. Tieto háčiky vytrvajú nielen počas života človeka, ale mnohokrát zostávajú v rode niekoľko generácii a aj životov.

Poznáte? Nech sa ti to vráti, sto krát! Sľubujem, že už nebudem nikoho milovať tak ako teba! Prisahám, že ty si moje jediné šťastie........

Na to aby sa rozpustili tieto energetické väzby treba trochu popracovať. Táto technika je príkazová a treba ju tak aj intonovať. (Musí znieť ako príkaz) Dekrét je niečo ako vykonávacie nariadenie. Vždy pred najlepšie pred spaním minimálne 30 dní. Ja by som sa to však nebála robiť každý deň, je to jedna z najlepších čistiacich techník aké poznám a mám odskúšané. Uvidíte ako sa vám začne meniť svet. 


Dekrét - Fialový plameň

(transformácia a vyčistenie tela a aury - rozpustenie nezdravých napojené, želení prekliatí atd). Najskôr aktivujete fialový plameň v aure a tele. Potom povedzte príkazom.

Nech zmetie, zbĺkne, uvarí, preženie, roztočí , exploduje, rozšíri a vnúti sa fialový spaľujúci plameň vo svojej drvivej kozmickej sile s modrými bleskami kozmickej kristovej čistoty, cez môju myseľ a telo, cez môj domov, cez moje auto cez všetky moje vzťahy a záležitosť každú hodinu. (preruš všetky moje nezdravé spojenia ... spáľ všetko čo nie je svetlo..... čo chcete doplňte ... vyčisti cely astrál zeme ....) Spáľ všetky moje seba deštrukčné obmedzenia, ktoré som si vytvoril/(a) (3x). Príčinu, následok, záznam a pamäte teraz a navždy. Nech sa tak stane !!!(3x)

Všemohúce ja som (3x)

Vlastnou rukou Boha (3x)

Lúčom Božej lásky (3x)


Zapečatenie

Ja som (3x), Skrze celej lásky Boha, JA viem že som,

Jediná SILA

Jediná INTELIGENCIA

Jediná SUBSTANCIA

Čo tvorí môj svet!